Фестиваль млинців

/Files/images/vv/IMG_9238.JPG

Участь делегації вихованців НВО у заходах з відзначення 100-річчя бою під Крутами

/Files/images/123/kruti/IMG_0605.JPG

/Files/images/123/news_2490.jpg

/Files/images/123/p1160302.jpg

/Files/images/nechiporenko/Слайд1.JPG

23 листопада відбувся перший (міський) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017». Як показує досвід, конкурс «Учитель року» – це прекрасна школа самоаналізу діяльності педагога, певний етап сходження вгору та стрімкого руху вперед, спілкування з однодумцями, обмін досвідом. Наш заклад гідно представила вчитель української мови Нечипоренко Оксана Миколаївна. Найбільш глибоко та повно розкрився учительський талант конкурсантки під час проведення майстер-класу, презентації досвіду роботи та власного блогу. Виступ Оксани Миколаївни переконав членів журі у її високій фаховій компетентності. У результаті напружених змагань вчитель стала переможцем міського туру конкурсу «Учитель року-2017» і рекомендована до участі у ІІ (обласному) турі конкурсу.

16 січня 2018 рокуна базі КВНЗ КОР «Академія непевної освіти» відбувся ІІІ (фінальний) етап ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова і література».

Учасники змагались удвох конкурсних випробуваннях:«Методичний практикум» та «Навчальний проект». Педагоги складали своєрідну ментальну карту, яка презентувала методичну підготовку вчителя до розвитку компетентності учнів, реалізації наскрізних змістових ліній на уроках української мови або літератури з певної навчальної теми, обраної в результаті жеребкування. А потім розробляли й захищали навчальний проект з теми «Ми – українці».

Оксана Миколаївна стала лауреатом ІІІ (фінального) етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова і література».

Вітаємо Оксану Миколаївну з перемогою і бажаємо успіху та віри у свої сили, у повній мірі розкрити свій педагогічний талант, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, творчих злетів та нових здобутків!

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.